Piękne zegarki Chopard

Początki historii marki Chopard datuje się na rok 1860 w Szwajcarii. Istotne momenty rozwoju firmy sprawiły, że zajmuje ona wysoką pozycję na listach najbardziej luksusowych zegarków oraz wyrobów jubilerskich. Najbardziej prestiżowe zegarmistrzostwo Chopard jest sygnowane znakiem L.U.C. Ich czasomierze są nagradzane w międzynarodowych konkursach.

Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Diamenty na tarczy zegarków Chopard Happy Sport

Marka ta słynie z perfekcyjnego podejścia do wzbogacenia zegarka elementami związanymi z biżuterią. Jej produkty napawają zachwytem najbardziej wymagających miłośników elementów ozdobnych. Warto zwrócić uwagę na model Chopard Happy Sport, pochodzący z 2018 roku. Piękna i estetyczna tarcza podkreślona jest pięcioma ruchomymi diamentami. Sam pomysł był inspirowany modelem z 1876 roku noszącego nazwę Happy Diamonds. Produkt ten razem z Happy Cascade był zwycięzcą Golden Rose w Baden-Baden. Także biały, niebieski lub różowy pasek o matowym wykończeniu dodaje elegancji.

Chopard i legendarne wyścigi

Marka Chopard kojarzy się wielu z wyścigiem starych samochodów we Włoszech – Mille Miglia. Natomiast w 1996 roku Chopard, jako główny sponsor, wziął udział w Mil Milas Sport, czyli w argentyńskim wyścigu klasycznych automobili. Dodatkowo marka ta w 2002 roku stała się oficjalnym partnerem Grand Prix de Monaco Historique. Przedsiębiorstwo to było także związane z the British Classic Cars meeting, the Old Timer Rally oraz Schloss Dyck Classic Days.

Tego typu współzawodnictwo dodało inspiracji do stworzenia linii zegarków Classic Racing. Produkt ten cechuje się sportową elegancją i ogromną starannością wykonania. Elementem przykuwającym uwagę są wskaźniki tarczy przypominające samochodowe.

Artystyczne powiązania marki Chopard

Chopard wyróżnia się byciem oficjalnym partnerem Festiwalu w Cannes. Marka ta dodaje luksusu i świetnie podkreśla gwiazdorskie stylizacje. Ich produkty podczas festiwalu nosiła m. in Monica Bellucci oraz Lea Seydoux. Warto też zwrócić uwagę, że to właśnie Caroline Gruosi-Scheufele, czyli artystka biżuteryjnej marki Chopard była odpowiedzialna za design Złotej palmy. Wyroby firmy Chopard były noszone przez znane gwiazdy. Julianne Moore, Cate Blanchett, Celina Jade, Zhao Tao to tylko niektóre nazwiska powiązane z noszeniem produktów tej firmy.