Zegarek TAG Heuer -synonim luksusu

Zegarki TAG Heuer bezapelacyjnie kojarzą się z luksusem i precyzją. Wszystko za sprawą ogromnej innowacyjności marki, która widoczna była na przestrzeni lat. Edouard Heuer założył firmę w 1860 lat, mając zaledwie 20 lat. Już 9 lat po rozpoczęciu działalności, E. Heuer opatentował nowy sposób nakręcania zegarka, polegający na wykorzystywaniu tzw. koronki - z sytemu tego korzystamy do dzisiaj w zegarkach mechanicznych.

Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Innowacyjność to drugie imię marki TAG Heuer

W kontekście innowacyjności marki, na uwagę zasługuje jeszcze jeden moment, mający niebagatelne znaczenie w dziedzinie mierzenia czasu. W 1916 roku, E. Heuer skonstruował Microgrpah, czyli przyrząd, który jako pierwszy na świecie odmierzał czas z dokładnością 1/100. W tym samym czasie, inne stopery dokonywały pomiarów z dokładnością zaledwie 1/5 sekundy.

W miarę upływu czasu firma TAG Heuer udoskonalała swoje zegarki i stopery, tworząc w 1969 roku Microtimer, mierzący czas z dokładnością 1/1000!

Bardzo silna potrzeba tworzenia produktów o wysokiej dokładności przełożyła się na dzisiejszą pozycję marki. Jest ona znana z precyzyjności zegarków i dużej innowacyjności w sztuce zegarmistrzowskiej.

Zegarki TAG Heuer, które pokochaliśmy - kultowe modele

Marka wciąż rozwija się zgodnie przekonaniami założyciela, tworząc zegarki o niezwykłej dokładności, ale również dbając o ich fantastyczną jakość. Zegarki TAG Heuer są nie tylko dokładne, ale również piękne. Modele takie jak Carrera czy Monako, to tylko dwa z tych, które zapisały się mocno w historii zegarmistrzostwa.

Modele z serii Carrera to perełki doceniane przez mężczyzn, a w szczególności, miłośników motoryzacji. Głownie za sprawą tego, że niektóre modele zegarków wyposażone są w tachometr, czyli mechanizm służący do pomiaru prędkości. Jednak to nie wszystko! Modele z tej serii łączą w sobie elegancję, wraz ze sportowym charakterem. Ciemna kolorystyka, dodatkowe tarcze i inne części, kojarzące się z motoryzacją, wpływają na wyjątkowość tej serii.