Zegarek TAG Heuer -synonim luksusu

Zegarki TAG Heuer bezapelacyjnie kojarzą się z luksusem i precyzją. Wszystko za sprawą ogromnej innowacyjności marki, która widoczna była na przestrzeni lat. Edouard Heuer założył firmę w 1860 lat, mając zaledwie 20 lat. Już 9 lat po rozpoczęciu działalności, E. Heuer opatentował nowy sposób nakręcania zegarka, polegający na wykorzystywaniu tzw. koronki - z sytemu tego korzystamy do dzisiaj w zegarkach mechanicznych.

Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Innowacyjność to drugie imię marki TAG Heuer

W kontekście innowacyjności marki, na uwagę zasługuje jeszcze jeden moment, mający niebagatelne znaczenie w dziedzinie mierzenia czasu. W 1916 roku, E. Heuer skonstruował Microgrpah, czyli przyrząd, który jako pierwszy na świecie odmierzał czas z dokładnością 1/100. W tym samym czasie, inne stopery dokonywały pomiarów z dokładnością zaledwie 1/5 sekundy.

W miarę upływu czasu firma TAG Heuer udoskonalała swoje zegarki i stopery, tworząc w 1969 roku Microtimer, mierzący czas z dokładnością 1/1000!

Bardzo silna potrzeba tworzenia produktów o wysokiej dokładności przełożyła się na dzisiejszą pozycję marki. Jest ona znana z precyzyjności zegarków i dużej innowacyjności w sztuce zegarmistrzowskiej.

Zegarki TAG Heuer, które pokochaliśmy - kultowe modele

Marka wciąż rozwija się zgodnie przekonaniami założyciela, tworząc zegarki o niezwykłej dokładności, ale również dbając o ich fantastyczną jakość. Zegarki TAG Heuer są nie tylko dokładne, ale również piękne. Modele takie jak Carrera czy Monako, to tylko dwa z tych, które zapisały się mocno w historii zegarmistrzostwa.

Modele z serii Carrera to perełki doceniane przez mężczyzn, a w szczególności, miłośników motoryzacji. Głownie za sprawą tego, że niektóre modele zegarków wyposażone są w tachometr, czyli mechanizm służący do pomiaru prędkości. Jednak to nie wszystko! Modele z tej serii łączą w sobie elegancję, wraz ze sportowym charakterem. Ciemna kolorystyka, dodatkowe tarcze i inne części, kojarzące się z motoryzacją, wpływają na wyjątkowość tej serii.

Zegarki TAG Heuer – czasomierze rajdowców

W latach 60-tych XX w. Zegarki TAG Heuer ugruntowały swoją pozycję jako jedne z najbardziej niezawodnych i dokładnych czasomierzy na rynku. Z tego też powodu stały się one niezwykle popularne wśród kierowców rajdowych. Wtedy właśnie TAG Heuer rozpoczął produkcję zegarków związanych z tym sportem. Na limitowanych edycjach zegarków znajdowały się loga i nazwy poszczególnych zespołów czy sponsorów. W dzisiejszych czasach zegarki te są niezwykle cenione przez kolekcjonerów, którzy gotowi są zapłacić naprawdę ogromne sumy za pojedynczy zegarek. Najlepszym dowodem na doskonałość i dokładność czasomierzy TAG Heuer jest fakt, że od 1980 do 2015 roku Heuer był oficjalnym czasomierzem drużyny Formuły 1 McLarena. Dodatkowo firma TAG Heuer jest oficjalnym zegarkiem i sponsorem Bundesligi i Premier Leaque, nawet najbardziej wymagający sportowcy mają zaufanie do dokładności zegarków Tag Heuer.

Zegarki TAG Heuer – definicja doskonałości

W ciągu następnych lat TAG Heuer jedynie jeszcze bardziej ugruntował swoją pozycję jako producent najdokładniejszych dostępnych zegarków. Zegarek TAG Heuer noszony był przez John'a Glenn'a, który używał go podczas pilotowania rakiety Mercury-Atlas 6. Sprawiło to, że zegarek TAG Hauer został pierwszym szwajcarskim zegarkiem w kosmosie. John Glenn korzystał z niego jako zapasowego stopera. Zegarek ten można do dzisiaj oglądać w San Diego Air and space museum. Jest to jeden z najczęściej oglądanych eksponatów znajdujących się w tym muzeum. Dzięki temu wydarzeniu TAG Heuer udowodnił, że jego zegarki są jednymi z najdokładniejszych czasomierzy jakie można zakupić

Zegarki TAG Heuer – minimalizm to potęga

Rok 1963 był rokiem wyjątkowym dla firmy TAG Heuer, wtedy to właśnie prawnuk założyciela firmy Jack Heuer przedstawił światu swój najnowszy projekt zegarka. Nazwany został on Carrera, zegarek ten charakteryzował się minimalizmem z jakim został zaprojektowany. Jedyne cyfry jakie można było znaleźć na tarczy tych zegarków znajdowały się na rejestratorach w które był wyposażony ten czasomierz. TAG Heuer Carrera występował w wielu różnych kolorach, dzięki czemu możliwe było wybranie zegarka którego wygląd najbardziej pasował do naszej osobowości i codziennego ubioru.

TAG Heuer – Zegarki celebrytów

TAG Heuer dał się poznać jako producent luksusowych, innowacyjnych zegarków. Z tego powodu zegarki pochodzące od tego producenta są niezwykle popularne wśród celebrytów i światowej klasy sportowców. Zegarki TAG Heuer noszą takie osoby jak Tom Brady, Cristiano Ronaldo, Chris Hemsworth, Tiger Woods, Leonardo DiCaprio czy Brad Pitt. Jednak zdecydowanie jedną z najbardziej wyjątkowych osób, która nosiła zegarki firmy TAG Heuer był Steve McQueen, który prezentował zegarek TAG Heuer w filmie Le Mans. Zegarek, który występował w tym filmie od tamtego czasu nazywany jest „McQueen Monaco”. Zegarki TAG Heuer są bardzo często wybierane przez biznesmenów, aktorów czy kolekcjonerów luksusowych zegarków ze względu na swoją wysoką jakość i bardzo interesujący design.