Zegarki IWC Schaffhausen - innowacja i precyzja

IWC Schaffhausen, a dokładnie International Watch Company to marka, która powstała w 1868 roku w Szwajcarii. Prawdopodobnie ze względu na pochodzącego ze Stanów Zjednoczonych założyciela, marka IWC Schaffhausen posiada anglojęzyczną nazwę, w przeciwieństwie do innych producentów, którzy również wywodzą się ze Szwajcarii.

Przedsiębiorstwo IWC Schaffhausen znane było z produkcji zegarków mechanicznych o wyjątkowym stylu, ale również takich, w których stosowano różnego typu kompilacje, czyli dodatkowe konstrukcje, pozwalające na mierzenie innych parametrów niż czas. Zegarki IWC Schaffhausen bardzo często wyposażone były w wieczny kalendarz i moduły takie jak np. fazy księżyca czy rezerwa chodu.

Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Kultowy model zegarka IWC Schaffhausen: Da Vinci

Najbardziej znany model marki IWC to Da Vinci, charakteryzujący się klasycznym designem. Zegarki z tej serii występują zarówno z okrągłą, jak również prostokątną tarczą. Produkowane są w zróżnicowanej kolorystyce – dotyczy to bransolet, ale również skórzanych pasków.

Inne wyjątkowe modele zegarków IWC Schaffhausen

Na uwagę zasługuje również seria Pilot’s Mark – bardzo prosta, jednak ponadczasowa – pasująca do każdej męskiej stylizacji. Także modele Ingenieur i Portugieser Automatic to zegarki uwielbiane przez użytkowników z całego świata.

Zegarki z serii Pilot’s Mark występują zarówno w wersji z bransoletą, jak i na skórzanych paskach. Zawsze wyposażone są w funkcje takie jak: sekundnik i datownik. Są wodoszczelne, a dzięki znamienitym materiałom, bardzo trwałe. W przypadku zegarków z tej półki stosuje się zwykle stal, szkło szafirowe czy skórę naturalną.