Hublot - luksusowe zegarki dla znawców

Ta Szwajcarska ekskluzywna marka została założona stosunkowo niedawno, bo w 1980 roku przez Włocha Carlo Crocco. Właśnie wtedy, ten zegarmistrz wykonał zegarek składający się ze złotej koperty oraz gumowego paska. Po raz pierwszy w historii wykonano tego typu połączenie, a charakterystyczny czarny gumowy pasek stał się symbolem marki.

1 (1).jpg

W tej kategorii nie ma produktów.

Najwyższa jakość zegarków Hublot

Entuzjastycznie markę odebrali członkowie rodzin królewskich, oraz znani i lubiani z całego świata. Carlo Rocco podjął ryzyko i w zaledwie kilka lat mark ta dołąćzyła do elity firm zegarmistrzowskich z całego świata. Po trzech latach prac udało się osiągnąć zamierzony efekt - stworzenie unikatowego paska.

W latach 90-tych guma, pod wpływem marki stała się obiektem zainteresowania również innych firm zegarmistrzowskich. Hublot, jako jedna z nielicznych firm zegarmistrzowskich ciągle stawia na innowację oraz unikalność. Niektóre z modeli limitowanych edycji posiadają nie tylko bardzo odważne kształty czy detale. Całe egzemplarze tworzone są według nowatorskich konstrukcji i projektów.

Zegarek Hublot w nowym wydaniu

W maju 2004 roku nowym CEO firmy został Jean-Claude Biver, który zastępując Rocco nadał firmie nowego pędu i rozwoju. Ta zmiana była konieczna, by zapewnić firmie wciąż stabilny i harmonijny rozwój. Firma pod jego skrzydłami co roku uzyskuje wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, a modele tworzone przez markę zachwycają ciekawym podejściem do tematu czasomierzy oraz wciąż zaskakującym designem. Stanowczo polecamy zegarki tej marki, które swoją konstrukcją oraz najwyższą jakością produktu potrafią wprawić w zachwyt, nie tylko znawców i użytkowników, ale również osoby nie znające się na zegarmistrzostwie.