Zegarek Chronoswiss - wyjątkowy i ponadczasowy

Chronoswiss do szwajcarski producent zegarków z siedzibą w Lucernie. Początki tej niezwykłej firmy datuje się na 1983 rok. Została założona przez Gerda R. Jego zainteresowanie tworzeniem zegarków rozpoczęło się podczas pracy z innymi zegarmistrzami. Założyciel jest dobrze znany z zamiłowania do szczegółów i to znacznie wyróżnia markę Chronoswiss na tle konkurencji.

W tej kategorii nie ma produktów.

Wyznaczanie nowych trendów przez markę Chronoswiss

To właśnie zegarek Chronoswiss Wristmaster przykuł uwagę nawet najbardziej wymagających klientów. Dwa zegarki  Chronoswiss zamieszczone na skórzanej bransolecie były w centrum zainteresowania w 2009 roku. Model ten cieszył się w pierwszej kolejności uznaniem fanów motoryzacji. Tarcza po prawej ma funkcję chronografu, natomiast ta po prawej pokazuje informacje o godzinie.

Tym drugim rozpoznawalnym dziełem wśród zegarków Chronoswiss Regulator. W tym modelu wskazywanie godzin, minut i sekund jest rozłożone na osobne tarcze. Design tego zegarka Chronoswiss łączy tradycję i wyjątkowość.

Zegarki Chronoswiss to elegancja i luksus w jednym

W swojej ofercie marka zegarków Chronoswiss ma do zaprezentowania wiele dzieł. Zegarek Chronoswiss Balance charakteryzuje się podwójnymi wskazaniami retrograde. Wyróżniające się detale i staranne wykończenia tworzą harmonijny wygląd. Tarcza tego zegarka Chronoswiss jest bogato zdobiona wzorami giloszowania. 

Innym modelem wyróżniającym się wśród port folio marki jest zegarek Chronoswiss Kairos. Tarcza wykonana z srebra Sterlinga robi duże wrażenie. Niebieskie wskazówki dodają dopełnienia wskazującego na luksus tego produktu. Natomiast modele Chronoswiss Pacific wyróżniają się nieco sportowym stylem. Ta kolekcja zegarków Chronoswiss stanowi interesujące uzupełnienie biorąc pod uwagę ofertę firmy i cieszy się uznaniem wśród klientów preferujących prostotę i elegancję.

Najwyższy standard jakości i stylu zegarków Chronoswiss

Od samego początku wszystkie zegarki Chronoswiss produkowane przez firmę są wykonane z największą starannością i precyzją. Można powiedzieć, że markę charakteryzuje przede wszystkim zamiłowanie do precyzji technicznej. Wszystkie produkty są niemal perfekcyjne jakościowo. Jest to czynnik, który także wpływa na wyjątkowość zegarków Chronoswiss. Czasomierze Chronoswiss idealnie komponują się z stylizacjami na szczególne okazje. Idealnie tworzą harmonijną całość z eleganckimi stylizacjami. Noszenie zegarka na co dzień dodaje szyku odnośnie biznesowego dress code’u. Jest także dobrym dopełnieniem stylu casual pełniąc funkcję przyciągania uwagi. Ogólnie zegarki Chronoswiss cieszą się dużym zainteresowaniem, a ich katalog zasługuje na szczególną uwagę.