Najbardziej precyzyjne zegarki Franck Muller

        Zegarki Franck Muller cechują się nie tylko wyjątkową jakością, którą pozazdrościć może wiele koncernów z całego świata, lecz również wyjątkowo skomplikowanymi mechanizmami. Manufaktura zegarków Franck Muller została założona w Genewie przez Francka Mullera i Vartana Sirmakesa w celu stworzenia ekskluzywnych czasomierzy, które charakteryzuje skomplikowany mechanizm i wyjątkowy design. Dzięki ich wielu umiejętnościom na tym polu, pozwoliło to zaprojektować zegarki uznawane na całym świecie, a przedsiębiorstwo bardzo szybko zaczęło się rozrastać.

W tej kategorii nie ma produktów.

Krótka historia zegarków Franck Muller

        Pomimo, że firma nie posiada wiekowej tradycji, jest to stanowczo jedna z najlepszych obecnie na rynku firm zegarmistrzowskich. Zegarmistrzowie marki Franck Muller szybko posiedli odpowiednie know-how, pozwalające im tworzyć urządzenia wyjątkowo piękne i precyzyjne, których wszystkie elementy oraz materiały użyte do produkcji są jedynie najwyższej jakości. Niezwykłe formy zdobnicze i niebanalne kształty są tym, co cechuje zegarki Franck Muller.

        Dwustronne chronografy, modele z odwróconymi cyframi, wiecznym kalendarzem, różnymi strefami czasowymi, fazami księżyca czy unikalnymi zdobieniami to tylko niektóre z zastosowanych w zegarkach Franck Muller pomysłów. Projektanci przedsiębiorstwa wykazują się wyjątkową pomysłowością, a finezja zegarków Franck Muller sprawia wrażenie, jakby ich projektanckie myśli nie miały żadnych granic.

        Właściciel i twórca marki zegarków Franck Muller już od najmłodszych lat wykazywał się niespotykaną inwencją w tworzeniu zegarków oraz talentem w projektowaniu ich. Pierwsze sukcesy odniósł na studiach, kiedy to jego czasomierze zyskiwały uznanie profesorów i mentorów, a także zyskiwały liczne nagrody i wyróżnienia. Pierwszy swój zegarek Franck Muller zaprezentował w 1992 roku. Jego projekty były wtedy pełne elegancji i prostoty, jednak nie było to to, czego szukał. W kolejnych kolekcjach prezentował dużo odważniejsze i prowokujące modele, czasem wręcz surrealistyczne lub awangardowe.

Zegarek Franck Muller - każdy doskonały

        Każdy element musi być opatrzony gwarancją najwyższej jakości, a forma, w której zamykane są te niesamowite mechanizmy musi być maksymalnie dopracowana i niepowtarzalna. Dzięki temu właśnie zegarki Franck Muller są tak wyjątkowe. Jednak warto wspomnieć, że ceniący sobie klasykę klienci również znajdą coś dla siebie. Są to zegarki dla każdego, pobudzające wyobraźnię i bardziej stonowane. Modele zegarków Franck Muller zachwycają licznych znawców na całym świecie, a my zachęcamy do sprawdzenia oferty dla siebie i wybrania zegarka Franck Muller, która zapewnia nie tylko indywidualność i unikalność, ale również najwyższą jakość na lata!