Zegarki Daniel JeanRichard - historia

Marka zegarków Jeanrichard związana jest z postacią Daniela Jeanricharda. Ta ważna postać w historii tworzenia szwajcarskich zegarków zapoczątkowała drogę tej prestiżowej firmy. Piękne i czytelne tarcze są szczególnym elementem charakteryzującym wysokiej jakości zegarki marki JeanRichard.

W tej kategorii nie ma produktów.

Zegarek Daniel JeanRichard - czas to sztuka

W portfolio przedsiębiorstwa można doszukać się bardzo atrakcyjnych wizualnie modeli. Przykładowy zegarek JeanRichard Neroscope wyznacza się wydaniem All-black. Koncentracja czerni i odrobina szarości sprawia, że zegarek prezentuje się niezwykle elegancko do każdego ubioru. Marka Daniel JeanRichard ma wiele modeli zegarków, które świetnie nadają się na zwykłe i specjalne wyjścia.

Ten szwajcarski producent luksusowych zegarków w swojej filozofii podkreśla, że chce opowiadać historię zwykłych ludzi, którzy mają niezwykły talent i osiągają niezwykłe rzeczy. Z firmą kojarzone są takie osobistości jak Ollie Millroy, Nik Wallenda lub Luca Manfe. JeanRichard podkreśla, że ich zegarki to coś więcej niż zegarek, to stan umysłu. Zegarki Daniel JeanRichard mają kojarzyć się z podróżą i niezależnością oraz koncepcją wolnego czasu. Mają one prezentować fascynację dotyczącą świata i odzwierciedlać energię i pasję.

Zaangażowanie marki zegarków JeanRichard w świat sportu

Marka zegarków Daniel JeanRichard może kojarzyć się z angielskim klubem piłkarskim FC Arsenal. Współpraca ta zainspirowała rozwój specjalnej kolekcji czasomierzy. Jako oficjalny zegarek londyńskiej drużyny został wprowadzony model Terrascope. Ten duży sportowy model z manufakturowym kalibrem automatycznym cieszył się ogromnym zainteresowaniem fanów aktywności fizycznej. W 2015 roku pojawiła się mniejsza wersja zegarka o średnicy 39 mm dedykowana głównie kobietom. Koperta i tarcza zegarków Daniel JeanRichard podkreślają jakość oferowaną przez markę Daniel JeanRichard.

Wytrzymałość zegarków JeanRichard

W swojej ofercie firma prezentuje bardzo wysokiej jakości produkty. Przykładem, który to ilustruje jest model JeanRichard Aquascope. Ten zegarek Daniel JeanRichard jest napędzany mechanizmem JR1000 z naciągiem automatycznym. Na pierwszy rzut oka wizualnie wyróżnia się ciemna tarcza, w którą wkomponowane jest okienko daty. Produkt ten charakteryzuje wodoodporność do 300 m. Solidność i prostota zegarka Daniel JeanRichard sprawia, że cieszy się zainteresowaniem nie tylko nurków, ale także innych wymagających klientów. Inne modele zegarków prezentowane w portfolio marki Daniel JeanRichard są także wykonane z najwyższą precyzją i dbałością o funkcjonalność i szczegóły.