Zegarki Daniel JeanRichard - historia

Marka Jeanrichard związana jest z postacią Daniela Jeanricharda. Ta ważna postać w historii tworzenia szwajcarskich zegarków zapoczątkowała historię tej prestiżowej firmy. Piękne i czytelne tarcze są szczególnym elementem charakteryzująm wysokiej jakości produkty marki JeanRichard.

Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

JeanRichard tworzy z czasu sztukę

W portfolio przedsiębiorstwa można doszukać się bardzo atrakcyjnych wizualnie modeli. Przykładowy JeanRichard Neroscope wyznacza się wydaniem All-black. Koncentracja czerni i odrobina szarości sprawia, że zegarek prezentuje się niezwykle elegancko do każdego ubioru. Marka ta ma wiele modeli czasomierzy, które świetnie nadają się na zwykłe i specjalne wyjścia.

Ten szwajcarski producent luksusowych zegarków w swojej filozofii podkreśla, że chce opowiadać historię zwykłych ludzi, którzy mają niezwykły talent i osiągają niezwykłe rzeczy. Z firmą kojarzone są takie osobistości jak Ollie Millroy, Nik Wallenda lub Luca Manfe. JeanRichard podkreśla, że ich produkty to coś więcej niż zegarek, to stan umysłu. Zegarki mają kojarzyć się z podróżą i niezależnością oraz koncepcją wolnego czasu. Mają one prezentować fascynację dotyczącą świata i odzwierciedlać energię i pasję.

Zaangażowanie marki JeanRichard w świat sportu

JeanRichard może kojarzyć się z angielskim klubem piłkarskim FC Arsenal. Współpraca ta zainspirowała rozwój specjalnej kolekcji czasomierzy. Jako oficjalny czasomierz londyńskiej drużyny został wprowadzony model Terrascope. Ten duży sportowy model z manufakturowym kalibrem automatycznym cieszył się ogromnym zainteresowaniem fanów aktywności fizycznej. W 2015 roku pojawiła się mniejsza wersja zegarka o średnicy 39 mm dedykowana głównie kobietom. Koperta i tarcza tych czasomierzy podkreślają jakość oferowaną przez markę.

Wytrzymałość zegarków JeanRichard

W swojej ofercie firma prezentuje bardzo wysokiej jakości produkty. Przykładem, który to ilustruje jest model JeanRichard Aquascope. Zegarek jest napędzany mechanizmem JR1000 z naciągiem automatycznym. Na pierwszy rzut oka wizualnie wyróżnia się ciemna tarcza, w którą wkomponowane jest okienko daty. Produkt ten charakteryzuje wodoodporność do 300 m. Solidność i prostota czasomierza sprawia, że cieszy się zainteresowaniem nie tylko nurków, ale także innych wymagających klientów. Inne modele prezentowane w portfolio marki JeanRichard są także wykonane z najwyższą precyzją i dbałością o funkcjonalność i szczegóły.