Zegarki Baume & Mercier

W zegarkach oferowanych przez Baume & Mercier wyraźnie można poczuć motto zapoczątkowane przez braci Louis-Victora oraz Célestina Baume -”Zaakceptuj tylko perfekcję, produkuj zegarki tylko najwyższej jakości”.

Marka ta jest kojarzona z doskonałością zegarmistrzowską. Design zegarków Baume & Mercier i ich funkcjonalność są jednymi z wielu elementów, które cechują tę legendarną firmę. Klasyczne i eleganckie modele znacząco wyróżniają się wśród innych ofert i sprawiają, że nie można oderwać od nich wzroku.

Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Historia marki perfekcyjnych zegarków Baume & Mercier

Początki firmy Baume & Mercier związane są z 1830 rokiem. To właśnie wtedy bracia Loius Victor oraz Célestin Baume zaczęli działalność w Les Bois, znajdującym się na terenach Szwajcarskiej Jury. Ogromne znaczenie dla rozwoju marki miała tradycja rodzinna. Wszystko zostało zapoczątkowane właśnie przez braci Baume skupiających się na początku swojej działalności na emaliowanych zegarkach kieszonkowych. Następnie firma zaczęła modyfikować swoją ofertę i dopasowywała się do ówczesnych trendów.

Zasłużony sukces rozwijał się szybko i w 1851 roku bracia Baume byli już posiadaczami swojej firmy w Londynie. Zachwyt produktami warunkował rozszerzenie sprzedaży. Następnie synowie Louisa Victoria przejęli firmę równocześnie kontynuując tradycję. Już wtedy ta firma miała ugruntowaną międzynarodową reputację.


To jak dbałość o jakość i funkcjonalność była na pierwszym miejscu jest potwierdzone w wynikach konkursów. Podkreśliło to niezwykłą precyzje w działaniach odnośnie dopracowania wysokiej dokładności mierzenia czasu. W historię marki szczególnie zapisała się rywalizacja zegarkowa w Kew Teddington. Nota 91, 9 punktów na 100 była znaczącym wyróżnieniem.

Baume zmienia się na Baume & Mercier

Następnie do rodzinnej spółki dołączył Paul Mercier. W 1920 roku nosiła już ona nazwę „Baume & Mercier Geneva”. Dyplomy i certyfikaty otrzymane przez firmę podkreśliły jej świetną reputację.

Charakteru dodał także znak firmowy, który został zarejestrowany w 1964 roku. Prezentuje się on jako grecka litera Φ. Znak ten odnosi się do znanej greckiej kompozycji wskazującej na istotę współgrania elementów. Idealnie to podkreśla cechy zegarków Baume & Mercier, które wyróżniają się wizualnie i jakościowo. Mechanizmy oraz ich piękno idealnie się do siebie dopasowują.

Baume & Mercier ukształtowało się, jako marka zegarkowa wyróżniająca się luksusem i znajdująca się wysoko w rankingach.

Unikalna elegancja zegarków Baume & Mercier

Zegarki Baume & Mercier są między innymi idealnym elementem dla ludzi cechujących się elegancją i posiadających indywidualny styl. Zegarki Baume & Mercier prezentowane w ofercie tego legendarnego przedsiębiorstwa są w stanie dodać każdej okazji i sekundzie niezwykłego wymiaru. Zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet ze względu na swój klasyczny styl są w stanie dopasować i podkreślić każdą stylizacje. Mając zegarek Baume & Mercier na nadgarstku można poczuć wygodę i grację. Produkty te mogą się kojarzyć przez kampanie reklamowe z takimi postaciami jak: Ashton Kutcher, Meg Ryan, Kim Basinger, Gary Sinise, David Duchovny i wiele innych. Także związek marki z sztuką jest w stanie podkreślić jej wizualną przewagę. Marka zegarków Baume & Mercier jako sponsor jest związane z festiwalem filmowym Taormina Film Fest.