Zegarki Omega - fenomen marki

Zegarki Omega to jedne z najczęściej widzianych na rękach celebrytów, aktorów czy ludzi władzy. Marka ta cieszy się bardzo dużą popularnością, bowiem łączy w sobie jakość i precyzję, charakterystyczną dla najbardziej luksusowych producentów, ze stosunkowo dobrą ceną.

James Bond, czyli bohater filmowy uwielbiany przez spore grono wielbicieli kina, ale również aktorki Nicole Kidman i Cindy Crawford, książę William czy prezydent John F. Kennedy, nosili na swoich rękach zegarki Omega.

Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Najważniejsze momenty w rozwoju marki zegarków Omega

Chociaż historia marki była bardzo zawiła i zaczęła się w domowej „manufakturze”, gdzie Louis Brandt zimą składał zegarki, które później sprzedawał latem, podróżując po krajach Europy, dzisiaj, Omega może pochwalić się wspaniałymi punktami w swojej przeszłości, które miały udział w historii świata.

Zegarki Omega jako pierwsze znalazły się na Księżycu, ponieważ zostały wybrane do programu Apollo przez NASA. W misji tej wykorzystano model Speedmaster Professional, który teraz określany jest mianem Omega „Moonwatch”.

Podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2010 roku, marka Omega była oficjalnym chronometrażystą, co oznaczało, że gwarantowała maksymalną dokładność pomiaru czasów, nawet podczas bardzo zmiennych warunków otoczenia.

Zegarek omega - nowoczesny styl, wyjątkowa jakość

Zegarki marki Omega występują w bardzo zróżnicowanych formach – na bransoletach, skórzanych paskach, wysadzane diamentami, z okrągłą czy kwadratową kopertą. Wszystkie jednak cechują się ponadczasową stylistyką. Są idealnym, męskim elementem ozdobnym, który może być przekazywany z pokolenia na pokolenie.

W zegarkach Omega bardzo często można spotkać się z ciekawymi rozwiązaniami, jak np. fluorescencyjne wskazówki i indeksy, co pozwala na sprawdzenie godziny nawet w ciemności. Marka, chociaż stawia na nienaganną jakość i klasykę, podąża za nowościami, by jak najlepiej spełniać oczekiwania klientów.